Read Alice by Lewis Carroll Free Online


Ebook Alice by Lewis Carroll read! Book Title: Alice
The size of the: 569 KB
Edition: Sinisukk
Date of issue: 2015
ISBN: No data
The author of the book: Lewis Carroll
Language: English
Format files: PDF
ISBN 13: No data

Read full description of the books Alice:

2015. aastal sai Lewis Carrolli ajatu Alice juba 150-aastaseks. Sellest hoolimata pole Alice vajunud unustustehõlma, vaid vastupidi, temast pajatavad raamatud pakuvad siiani lugemislusti ja fantaasiat ergutavaid jutte nii lastele kui ka täiskasvanutele ning hulgaliselt uurimismaterjali kirjandusteadlastele, kes kiht kihi haaval püüavad paljastada Alice’i imeliste seikluste tagamaid. Kuid Alice’i-raamatute populaarsus peitubki tõenäoliselt selles, et Carroll on suutnud luua niivõrd põimunud fantaasiamaailma, mis iga lugemiskorraga paljastab uue kihi, mida me enne tähele ei pannudki, tuletades meile meelde, et „me oleme kõik ogarad“, ja õpetades, et „eile olime hoopis teistsugused kui täna“.
Alice’i juubeli puhul väljaantav kogumik sisaldab raamatuid „Alice Imedemaal“ ning „Peeglitagusel maal ja mida Alice sealt leidis“, aga ka kirjastus Macmillani arhiivil põhinevat põnevat faktikogu, mis pajatab loo sellest, kuidas Carrolli jutustused jõudsid raamatukaante vahele. Samuti on kogumik rikastatud Carrolli südamlike pöördumistega lugejate poole ja raamatu „Peeglitagusel maal ja mida Alice sealt leidis“ trükiversioonist välja jäänud peatükiga.
Keegi ei suudaks ette kujutada Alice’i-raamatuid ilma Sir John Tennieli algupäraste illustratsioonideta. Käesolevas kaunis kogumikus on neile värvi lisanud Harry Theaker ja Diz Wallis, säilitades Tennieli terava pliiatsitõmbe. Tulemus on kaunis ja nagu kirjutab Philip Pullman oma eessõnas, on „mängukaardid pealegi erksavärvilised ja Punane Kuninganna näeb märksa ilmekam välja punases kui hallis“.

Read Ebooks by Lewis CarrollRead information about the author

Ebook Alice read Online! The Reverend Charles Lutwidge Dodgson, better known by the pen name Lewis Carroll, was an English author, mathematician, logician, Anglican clergyman and photographer.

His most famous writings are Alice's Adventures in Wonderland and its sequel Through the Looking-Glass as well as the poems "The Hunting of the Snark" and "Jabberwocky", all considered to be within the genre of literary nonsense.

Oxford scholar, Church of England Deacon, University Lecturer in Mathematics and Logic, academic author of learned theses, gifted pioneer of portrait photography, colourful writer of imaginative genius and yet a shy and pedantic man, Lewis Carroll stands pre-eminent in the pantheon of inventive literary geniuses.

He also has works published under his real name.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Alice
Read EBOOK Alice by Lewis Carroll Online free

Download Alice PDF: alice.pdf Alice PDF