Read Spāre dzintarā 2 by Diana Gabaldon Free Online


Ebook Spāre dzintarā 2 by Diana Gabaldon read! Book Title: Spāre dzintarā 2
The size of the: 745 KB
Edition: Zvaigzne ABC
Date of issue: 2016
ISBN: No data
The author of the book: Diana Gabaldon
Language: English
Format files: PDF
ISBN 13: No data

Read full description of the books Spāre dzintarā 2:

Sena skotu leģenda vēsta: īstajā brīdī izejot cauri Kreignedana kromleham, var nonākt pagātnē vai nākotnē. Aizceļot uz pagātni pavisam nejauši ir izdevies arī Klērai Rendelai, un viņa ir viena no retajām, kas pēc ceļojuma pagātnē atgriezusies atpakaļ savā laikā. Turklāt Klēra ir stāvoklī...

Divdesmit gadus vēlāk Klēra ar meitu Briannu ir ieradušās pie jaunā mācītāja Rodžera Veikfīlda, lai noskaidrotu, kas pirms teju divsimt gadiem notika ar Briannas tēvu. Kamēr jaunieši pamazām iepazīstas, Klēra gremdējas atmiņās par laiku, kad viņas dzīve bija mežonīgas, pilnasinīgas mīlestības pārpilna, laiku, kad vissvarīgākais pasaulē bija Džeimijs Freizers, Sarkanais Freizers, Briannas īstais tēvs. Kopā ar Džeimiju Klēra piedalās cīņās, apceļo Franciju – Parīzi, Aržantānu, Fontenblo... – un Skotijas kalnienes, sastop karaļus un sazvērniekus, burvjus un kurtizānes un no sirds izbauda katru kopā piedzīvoto mirkli.

Vai tiešām Džeimijs Klērai ir zudis uz mūžiem?
Kādus noslēpumus vēl glabā Kreignedana kromlehs?

Maģiski burvīgs stāsts par mīlestību, kuru neskar laiks un attālums, mīlestību, pie kuras šūpuļa stāvējusi senču maģija, mīlestību, kuras pārvarīgais spēks maina ne tikai rītdienu, bet arī pagātni.

Read Ebooks by Diana GabaldonRead information about the author

Ebook Spāre dzintarā 2 read Online! Diana Jean Gabaldon Watkins grew up in Flagstaff, Arizona and is of Mexican-American and English descent. She has earned three degrees: a B.S. in Zoology, a M.S. in Marine Biology, and a Ph.D in Ecology.

She currently lives in Scottsdale, Arizona .


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Spāre dzintarā 2
Read EBOOK Spāre dzintarā 2 by Diana Gabaldon Online free

Download Spāre dzintarā 2 PDF: spre-dzintar-2.pdf Spāre dzintarā 2 PDF